Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #169025

Administratorius

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Dokumentų tvarkymas;
Verslo planų administravimas;
Asistavimas vadovui;

Reikalavimai

Išsilavinimas ekonomikos, vadybos, finansų srityje arba tokio darbo pobūdžio patirtis;
Nepriekaištinga reputacija;
Komunikabilumas;
Orientacija į tikslą;
Ambicingumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Darbštumas;
Atsakingumas;
Organizaciniai įgūdžiai;
Empatija;
Kruopštumas;
Nerūkymas darbo metu;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Siūlome:
Nuolatinę profesinio tobulėjimo programą;
Galimybę kilti karjeros laiptais;
Darbą darnioje komandoje;
Darbo vietą Kauno mieste.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#169025

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 11 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 29 d.
Papildoma info apie atlyginimą:
sutartinis

UAB FINAUGA - nuolat besiplečianti, perspektyvi, bendradarbiaujanti su tarptautinio lygio finansinių produktų kompanijomis finansų planavimo įmonė.
Mūsų įmonės konsultantai pirmiausia siekia suprasti kiekvieno kliento individualius poreikius ir atsižvelgiant į juos, padėti klientui susikurti finansinę gerovę.
Siekdama geriausiai patenkinti kliento poreikius ir efektyviai spręsti kliento problemas mūsų įmonė iš visų pasiūlymų bendradarbiauti pasirinko tuos partnerius, kurie teikia efektyviausius finansinius sprendimus, todėl manome, kad mūsų kompanija gali geriausiai padėti kiekvienam klientui. Mūsų įmonė siekia apimti kuo platesnius kliento finansinius poreikius, todėl teikiame paskolų, verslo planų ir ES struktūrinių fondų paraiškų rengimo, įvairių rūšių draudimo, skolų valdymo, investavimo, pensijų kaupimo bei terminuotų ir kaupiamųjų indėlių paslaugas.
Mūsų įmonės pagrindinis tikslas yra ne parduoti klientui tai, ko jam nereikia, bet padėti susikurti finansinę gerovę, atitinkančią jo individualius poreikius. Todėl tikime, kad mūsų konsultuoti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys su mūsų pagalba pasieks savo finansinius tikslus, išvengs galimų problemų bei susikurs turtingesnį rytojų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!