Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #222050

Administratorius

CVMarket.lt klientas
Plungė
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Projektų valdymas ir administravimas.
Dokumentų rengimas, bendrovės dokumentacijos tvarkymas.
Ofiso buitinių problemų sprendimas.
Svečių priėmimas, vizų, aviabilietų, viešbučių užsakymas.
Susirinkimų organizavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas.
Panašaus darbo patirtis.
Raštvedybos žinios.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Anglų ir rusų kalbų žinios.

Darbo skelbimo numeris
#222050

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Plungė
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 2 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 16 d.

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 70 įmonių ir 9 modernūs fabrikai veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 56 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.
„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!