Naujausi skelbimai

Administratorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105201

Darbo skelbimo numeris

105201

Darbo aprašymas

Raštų, įsakymų, sutarčių ir kitų dokumentų rengimas;
Įeinančių skambučių administravimas ir svečių sutikimas;
Įmonės dokumentacijos, sutarčių ir įeinančios/išeinančios korespondencijos valdymas;
Tarnybinių kelionių organizavimas;
Administracinio bei organizacinio pobūdžio pagalba įmonės vadovui ir kt. darbuotojams;
Rūpintis biuro reikmenų tiekimu ir tvarka biure.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Bent 1 metų administracinio darbo patirtis;
Raštvedybos, protokolavimo,verslo kelionių organizavimo išmanymas;
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Būtinos puikios anglų ir rusų kalbos žinios;
Darbo planavimo, bei organizavimo įgūdžiai;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, diplomatiškumas.

Įmonė siūlo

Stabilų darbą ir patirtį didelėje patikimoje įmonėje;
Profesinį tobulėjimą ir kvalifikacijos tobulinimą;
Geras darbo sąlygas ir motyvuojantį atlyginimą.

Papildoma informacija

Informuosime tik pasirinktus kandidatus. CV prašau siųsti el. paštu: r.druskyte@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2011 m. birželio 4 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 4 d.

Viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.