Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #332684

Agro konsultantas

CVMarket.lt klientas
Visa Lietuva
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Timac AGRO pasaulinėje rinkoje kuria, gamina, konsultuoja bei parduoda išskirtinę produkciją jau daugiau nei 60 metų, todėl drąsiai teigiame, kad puikiai išmanome savo pasirinktą sritį ir esame sukaupę turtingą patirtį.

Jei Tu taip pat turi sėkmingos darbo patirties ir tvirtai žinai, kodėl nori save realizuoti būtent žemės ūkio sektoriuje, siūlome skaityti toliau...

Reikalavimai

=> Žemės ūkis yra neatsiejamas nuo pastovaus mokymosi bei agronomijos žinių, todėl jei nesi "diplomuotas agronomas", Tau teks išmokti agronomijos bei chemijos pagrindų, o vėliau savarankiškai gilinti savo žinias – kaip supratai: pas mus reikės daug mokytis...

=> Mes siekiame suteikti savo klientams išskirtinį dėmesį, todėl Tau reikės aktyviai ir profesionaliai juos konsultuoti augalų mitybos bei dirvožemio gerinimo klausimais, stebėti pasėlius bei pasiūlyti optimalų sprendimą.

=> Norint parodyti pasaulinių inovacijų veiksmingumą Tau reikės aktyviai ir kokybiškai organizuoti lauko dienas, rengti seminarus, bendrauti su bendrovės partneriais, taip siekiant užtikrinti maksimalią informacijos sklaidą.
Komunikabilumas – Tavo antras vardas, jei niekada nesusimąstai, kad pavargai nuo bendravimo su aplinkiniais, vadinasi dedame tau „pliusą“...

=> Tavo kuruojamame rajone bus apie 300 profesionalių ūkių, todėl Tau reikės kiekvieną dieną aplankyti bent 7 klientus – laiko valdymas, efektyvus vizitų planavimas yra labai svarbūs Tavo veiklos rodikliai.

=> Ambicijos – tai viena didžiausių Timac AGRO vertybių, todėl jei ir Tu gali pasigirti savo asmeninėmis ambicijomis bei pasiekimais – norėtumėm Tave pakviesti išbandyti savo jėgas kartu su Timac AGRO Lietuva profesionalų komanda.

Darbo skelbimo numeris
#332684
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!