Akademinių reikalų centro Kvalifikacijų tobulinimo ir kompetencijų pripažinimo skyriaus vyresnysis metodininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104121

Darbo skelbimo numeris

104121

Darbo aprašymas

koordinuoja kvalifikacijos tobulinimo paslaugų teikimo veiklą Universitete ir plėtoja jų tinklą;
koordinuoja Universiteto fakultetų ir Humanitarinių mokslų instituto siūlomų kvalifikacijos tobulinimo paslaugų tiekimą organizacijoms, įstaigoms ir firmoms, vykdančios savo darbuotojų mokymus;
koordinuoja neformaliojo ir savaiminio mokymosi pasiekimų vertinimo ir pripažinimo veiklą Universitete;
teikia informacines ir konsultavimo paslaugas universiteto dėstytojams ir darbuotojams;
organizuoja konsultavimo paslaugų teikimą suaugusiesiems, siekiantiems formalizuoti neformaliojo ir savaiminio mokymosi pasiekimus universitete;
vykdo projektus, jungiančius verslą, mokslą ir studijas savo veiklos srityje;

Reikalavimai

aukštasis universitetinis išsilavinimas;
darbo patirtis organizuojant ir arba koordinuojant kvalifikacijos kėlimo procesus aukštojoje mokykloje arba neformaliojo švietimo sistemoje;
išmanyti neformaliojo ir savaiminio mokymosi vertinimo ir pripažinimo universitete procesą;
gerai mokėti valstybinę ir bent vieną kitą Europos Sąjungos kalbą;
gebėti vadovauti komandai,
gebėti kaupti, analizuoti ir apibendrinti informaciją;
gebėti naudotis šiuolaikinėmis komunikacijos ir informacijos priemonėmis.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. balandžio 30 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 5 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.