Akademinių reikalų centro Studijų programų ir kokybės užtikrinimo grupės vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104122

Darbo skelbimo numeris

104122

Darbo aprašymas

koordinuoja Universiteto studijų programų rengimo ir studijų kokybės valdymo procesą,
rengia studijų programų ir kokybės užtikrinimo stebėsenos suvestines, analizes, teikia jas Universiteto bendruomenei ir valstybės institucijoms;
rengia ir tobulina su studijų programų ir kokybės užtikrinimo sistema susijusių Universiteto teisės aktų projektus;
koordinuoja pirmos ir antros pakopos nuosekliųjų studijų programų bei jungtinių studijų programų rengimą, tobulinimą, vertinimą ir akreditavimą Universiteto mastu;
koordinuoja studijų dalykų aprašų, studijų modulių, studijų mokomosios medžiagos rengimą ir palaiko ryšius su Universiteto fakultetų Studijų programų komitetais ir Senato studijų komisija;
seka ir analizuoja tarptautines studijų vadybos, organizavimo, studijų kokybės tobulinimo naujienas, pagal savo kompetenciją rengia pasitarimus, seminarus, konferencijas, skleidžia Universitete savo atsakomybės sričių naujoves.

Reikalavimai

aukštasis universitetinis išsilavinimas;
darbo patirtis kuriant ir /arba vertinant aukštojo mokslo studijų programas;
išmanyti jungtinių studijų programų rengimo procesus;
išmanyti aukštojo mokslo studijų kokybės valdymo procesus;
gerai mokėti valstybinę ir bent vieną kitą Europos Sąjungos kalbą;
gebėti vadovauti komandai;
gebėti kaupti, analizuoti ir apibendrinti informaciją;
gebėti naudotis šiuolaikinėmis komunikacijos ir informacijos priemonėmis.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. balandžio 30 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 5 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.