Naujausi skelbimai

Aktyvaus pardavimo vadybininkė(as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 10940

Darbo skelbimo numeris

10940

Darbo aprašymas

Prekybos pobūdis: mažmeninė ir didmeninė prekyba.

Darbas su įmonių, autoservisų vadybininkais ir tiekėjais, realizuojant prekes prekybos salėje.

Maždaug pusė atliekamo darbo atitinka pardavėjo-konsultanto lygį.

Atsakymų į paklausimus, konsultacijų ir pasiūlymų teikimas klientams.
Užsakymų formavimas, krovinių komplektavimas ir paruošimas išsiuntimui.
Prekių priėmimas ir patikrinimas, paruošimas realizacijai, pajamavimas.

Naujų klientų paieška.

Reikalavimai

Techninis išsilavinimas būtų privalumas, tačiau nėra būtinas - prekįų asortimentas ir savybės įsisavinamos gana lengvai darbo metu. Stažuojantis nuolat teikiama pagalba, priskiriant patyrusį darbuotoją.
Pageidautina: rusų kalbos žinios (šnekamoji kalba). anglų kalbos žinios (teksto supratimas).
Komunikabilumas, pareigingumas, atsakomybė.
Imlumas naujovėms.
Atsakingas požiūris į darbą (įvertinant, kad nemaža darbo dalis - rutina).
Darbo su kompiuteriu pagrindai.

Įdomų, nors ir įtemptą darbą stabiliame kolektyve, kuriame bus lengva adaptuotis naujokei (ui).
Pagalbą pradinėje stadijoje.
Socialines garantijas.
Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų - realizacijos ir pelningumo.
Priedus prie atlyginimo, priklausomai nuo darbo rezultatų.
Darbas komandinis - rezultatai ir atlygis priklauso nuo visos komandos darbo.
Profesinio tobulėjimo galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. sausio 12 d.
Įvestas:
2005 m. gruodžio 12 d.

Specializacija guolių, riebokšlių ir kt. sandariklių, pavarų diržų, grandinių prekyboje ir tiekime pramonės įmonėms, transportui ir žemės ūkiui.
ALBA SERVIS - įgaliotas žymiausio pasaulyje guolių gamintojo Švedijos koncerno SKF produkcijos platintojas. Tiesioginiai tiekimo ryšiai su Japonijos koncernais: NACHI, NTN, KOYO, Vokietijos koncernu INA-FAG, Rusijos, Kinijos ir kt. šalių guolių gamintojais, pramoninių diržų gamintoju GOOD YEAR ir kt.