Naujausi skelbimai

Aktyvių pardavimų vadybininką (-ę)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70952

Darbo skelbimo numeris

70952

Darbo aprašymas

Tu turėsi:

  • aktyviai ieškoti naujų klientų;
  • ruošti pasiūlymus ir sutartis;
  • siekti iškeltų tikslų ir planų.

Reikalavimai

Svarbiausia, kad tu:

  • supranti pardavimo procesą;
  • turi aktyvių pardavimų patirties (privalumas kanceliarinių prekių srityje);
  • moki bendrauti, įtikinti ir greitai reaguoti į besikeičiančią situaciją;
  • labai nori dirbti ir užsidirbti;
  • esi orientuotas į rezultatą;
  • visada trokšti būti geriausias;
  • turi vairavimo patirtį ir, žinoma, vairuotojo pažymėjimą.

Įmonė siūlo

Mes tau siūlome:

  • aktyvų darbą jauname kolektyve;
  • atlyginimą priklausantį nuo tavo pasiektų rezultatų;
  • visas darbui reikalingas priemones (automobilis, telefonas, kuras ir kt.).

Papildoma informacija

Savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką prašome siųsti jurga@cvo.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 12 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 28 d.

Jei esi trykštantis energija, visuomet ir bet kokia kaina siekiantis užsibrėžtų tikslų ir niekada nenuleidžiantis rankų, tai kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

UAB „Biuro standartas“ - kanceliarinių prekių, verslo dovanų, antspaudų ir biuro technikos pardavėjas Lietuvoje, patenkantis į pirmąjį kanceliarinių prekių pardavėjų penketuką.
Mūsų klientai –įmonės, organizacijos, privatus ir valstybinis sektoriai. UAB „Biuro standartas“ kviečia prisijungti prie komandos Vilniuje: