Naujausi skelbimai

Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė) (IT produktai)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159664

Darbo skelbimo numeris

159664

Darbo aprašymas

Valdymo programinių sprendimų paslaugų aktyvus pardavimas, produkto populiarinimas, aktyvus darbas su klientais, santykių vystymas.

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas;
- aktyvių pardavimų darbo patirtis (pageidautina B2B segmente);
- puikūs, darbo kompiuteriu įgūdžiai, domėjimasis IT sritimi;
- anglų kalbos mokėjimas;
- puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje, siekis tobulėti, įsisavinti naujas technologijas, tikslo siekimas;
- vairuotojo pažymėjimas.

PRIVALUMAI
patirtis ar išsilavinimas IT srityje;
verslo konsultavimo patirtis.

Atsakingą, įdomų darbą šiuolaikiškoje kompanijoje, darbui reikalingas priemones, profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, konkurencingą atlygį.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 16 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 2 d.

Mūsų klientei – bendrovei, daugiau nei 17 metų vystančiai veiklą IT srityje, turinčiai dukterines įmones, atstovaujančiai žymias tarptautines kompanijas, teikiančiai platų IT sprendimų ir paslaugų spektrą, vystančiai IT infrastruktūros projektus ir diegiančiai verslo valdymo sistemas, darbui Vilniuje reikalingas: