Naujausi skelbimai

Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė) Vilniuje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 162124

Darbo skelbimo numeris

162124

Darbo aprašymas

  • Naujų klientų paieška ir jų poreikių išsiaiškinimas.
  • Geriausiai klientų poreikius atitinkančių draudimo sprendimų pasiūlymas.
  • Ilgalaikių ryšių palaikymas su esamais klientais.
  • Draudimo pasiūlymų, sutarčių ruošimas ir pasirašymas.
  • Darbo veiklos analizė ir ataskaitų pateikimas.

Reikalavimai

Jeigu Jūs žinote kas yra pardavimas, esate išsilavinęs, turite tikslą, tikite savimi ir savo iniciatyvumo bei atkaklumo dėka norite būti pardavimų lyderiu, tuomet siūlome pasinaudoti proga ir prisijungti prie mūsų komandos.

Dinamišką darbą didžiausioje Vidurio ir Rytų Europos draudimo grupėje, paremtą ilgamete tarptautinės kompanijos darbo kultūra bei pagarbiu požiūriu į darbuotoją. Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo karjeros ambicijas. Taip pat, bendrovė siūlo nuo darbo rezultatų priklausantį konkurencingą darbo užmokestį, papildomą skatinimą už pasiektus tikslus ir galimybę realizuoti savo kūrybiškumą dalyvaujant įmonės vidiniuose procesuose.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 24 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 18 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio ir Rytų Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius.
PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų ir per 300 priklausomų tarpininkų.