Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #384621

Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Svarbiausios Jūsų užduotys:

  • sieksite užmegzti, palaikyti ir vystyti santykius su klientais;
  • įsigilinsite į kliento poreikius, jo veiklą, teiksite sprendimus ir vykdysite pardavimus;
  • vertinsite pardavimo klientui potencialą, rengsite komercinius pasiūlymus;
  • identifikuosite pardavimų galimybes rinkoje ir sieksite jas įgyvendinti.

Reikalavimai

Šiai pozicijai tiksite jei:

  • turite aktyvių B2B pardavimų patirtį (privalumas – techninio produkto!);
  • turite praktines technines žinias (privalumas – elektronika, automatika);
  • gebate problemas paversti galimybėmis;
  • esate atsakingas, nuoseklus, motyvuotas siekti aukštų rezultatų;
  • galite pasigirti puikiais bendravimo gebėjimais;
  • mokate anglų k. ir gerai dirbate kompiuteriu.

Įmonė siūlo

Jums siūlome:

  • įdomų darbą stabiliai veikiančioje ir lyderiaujančioje savo srityje kompanijoje;
  • kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
  • vertingą patirtį ir galimybes dirbti su profesionalia ir gerai žinoma produkcija;
  • efektyviam darbui reikalingas darbo priemones;
  • puikias darbo sąlygas.

Su informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti www.lemona.lt/privatumo-politika

Darbo skelbimo numeris
#384621
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!