Naujausi skelbimai

Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104697

Darbo skelbimo numeris

104697

Darbo aprašymas

-Aktyvi naujų klientų paieška;
-Vizitai į potencialių klientų namus;
-Pardavimas telefonu;
-Prezentacijos ir pardavimai akcijų, švenčių, parodų ir mugių metu;

Reikalavimai

-Darbo patirtis aktyvių tiesioginių (door-to-door sales) pardavimų srityje (privalumas);
-komunikabilumas, atkaklumas, derybų įgudžiai;
-sugebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbo laiką, aktyvi klientų paieška;
-B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis ; (BŪTINA)

Privalumai:
-darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
-nemokamą apmokymą;
-visas darbui reikalingas priemones; (kuras, telefonas)
-atlygį, kuris priklausys nuo darbo rezultatų ( galimybė užsidirbti iki 3000 Lt.);

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymus siųskite el. paštu: r.grigaityte@mvisata.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 20 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 20 d.

-Įmonei prekiaujančiai palydovine televizija reikalingas prekybos agentas/aktyvių pardavimų vadybininkai (-ės) Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose.