Naujausi skelbimai

Aktyvių pardavimų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105669

Darbo skelbimo numeris

105669

Darbo aprašymas

Finansinių planų sudarymas ir prezentacija;
Klientų poreikių išsiaiškinimas;
Taupymo ir skatinimo projektų rengimas;
Sutarčių ruošimas ir pasirašymas

Reikalavimai

Komunikabilumas, nepriekaištinga reputacija;
Pozityvumas, aktyvumas, iniciatyvumas;
Orientacija į rezultatą, savarankiškumas;
Atsakingumas, sąžiningumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Reprezentacinė išvaizda;
Darbo patirtis pardavimuose būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje
Konkurencingą atlyginimą ;
Karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2011 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 16 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1000 iki 3000 LTL per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
Konkurencingas atlyginimas priklausantis nuo įdirbio

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius. PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų, taip pat vienijame per 300 priklausomų tarpininkų.