AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ĖS) (Vakarų Lietuvos regionas_Plataus pramonės/ gamybos įrangos prekių asortimento pardavimai)

CVMarket.lt klientas
1250 - 3500 €/mėn. "į rankas"
PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - sėkmingai nuo 2012 metų Lietuvoje veikianti kompanija, teikianti Pramonės/ Gamybos įrangos techninio aptarnavimo paslaugas ir plataus asortimento prekes-įrangos komponentus.
2021 metais kompanija buvo pripažinta A klasės lydere savo veiklos sektoriuje Baltijos regione ir kaip viena sėkmingiausiai dirbančių bei sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.
Įmonė yra sertifikuota pagal ISO 9001 (Kokybės vadybos sistema) ir ISO 14001 (Aplinkos apsaugos vadybos sistema) standartus.
Kompanijai, plečiančiai savo veiklą Vakarų Lietuvos regione, darbui Klaipėdoje ieškome

Darbo aprašymas

Plataus pramoninių slėginių žarnų ir pneumatikos komponentų asortimento pardavimai:

  • Aktyvūs pardavimai (šalti skambučiai ir vizitai) nuolatiniams ir naujiems B2B sektoriaus klientams Klaipėdos, Mažeikių, Telšių, Tauragės, Šilalės, Šilutės, Palangos ir Kretingos rajonuose;
  • Klientų konsultavimas techniniais klausimais;
  • Produktų parinkimas pagal klientų poreikius;
  • Pasiūlymų teikimas, užsakymų forminimas, sąskaitų išrašymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis/ vidurinis specialusis techninis ar vadybinis išsilavinimas
  • 2+ metų Aktyvių pardavimų patirtis;
  • Patirtis techninių produktų pardavimuose - privalumas;
  • Bendros Mechanikos ir Technologinių procesų žinios;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • 1250 - 3500  eurų/mėn. neto atlyginimą, susidedantį iš fiksuotos dalies ir priedų už darbo efektyvumą;
  • Įmonės automobilį darbo reikalams;
  • Mokymus techninėje ir vadybos srityse.