https://www.cvmarket.lt/23404

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #23404

Alyvų fasuotojas

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

I.Alyvų fasuotojas, įmonėje apmokytas, turi moėti atlikti visus alyvų pilstymo į plastikinę tarą pusiau automatine fasavimo linija 5 fasuotojų brigadoje veiksmus, yra pilnai atsakingas už atliktų darbų kokybę ir galutinio sufasuoto produkto kokybę.
2. Atlieka veiksmus prie fasavimo linijos: kokybišką alyvos įpylimą į kokybišką tarą; kokybišką etikečių klijavimą ant bakelių; tinkamą kamščių užsukimą bei folgos priklijavimą; tinkamą dėžių ir bakelių markiravimą pagal nustatytą tvarką; tinkamą bakelių sudėjimą į tinkamas dėžutes;tinkamą gatavos produkcijos krovimą, tvirtinimą ant palečių; broko atskyrimą, veiksmų dokumentavimą, gaminių perdavimą į sandėlį.
3. Fasuotojas užtikrina nepertraukiamą, ritmingą, kokybišką ir saugų fasavimo procesą brigadoje, pagal taisykles eksploatuodamas fasavimo ir kt. darbo įrangą, laikosi darbo drausmės ir poilsio režimo reikalavimų, žino ir moka atlikti visos fasavimo linijos sureguliavimą, nustatymą, atskirų linijos įrengimų suderinimą ir perstatymą kitai fasuotinos produkcijos rūšiai.
4. Fasuotojų kolektyvinėje atsakomybėje yra fasavimo medžiagos, kurias jie patys naudoja gamyboje, todėl jie turi dalyvauti jų inventorizacijose.
5. Fasavimo gamybos atliekų atskyrimas, isrūšiavimas ir laikymas spec. vietose bei kt. darbai.


Reikalavimai

1. Išsilavinimas: minimalus- vidurinis, specialus profesinis;
2. Žinios- lietuvių kalba žodziu ir raštu;
3. Galiojantis medicininės komisijos leidimas dirbti.


Įmonė siūlo

1. Neterminuotą darbo sutartį, pilną darbo dieną, visas socialines garantijas, stabiliai išmokamą atlyginimą: išbandymo- apmokymo laikotarpiu nustatytą mėnesinę algą, po teigiamų atestacijos rezultatų- darbo apmokėjimo sistemą pagal išdirbį; įmonėje galioja skatinimo sistemos.
2. Penkių darbo dienų savaitę stabilioje fasuotojų brigadoje, rytinės-vakarinės pamainos savaitėmis darbo grafiką su nustatytomis pietų pertraukomis;
3. Darbo vietą moderniame, neseniai pastatytame fasvimo ceche su šiuolaikiška fasavimo įranga ir kitomis darbo priemonėmis, technika, asmenines spinteles drabužiams , atremontuotus darbininkų dušus ir įrengtas virtuvės patalpas pietavimui;
4. Sezoninius darbo drabužius ir spec. avalynę bei higienines apsaugos priemones.


Darbo skelbimo numeris
#23404
Jūs kandidatuojate į:
Alyvų fasuotojas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!