Naujausi skelbimai

Analitikas, marketingo specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 3246

Darbo skelbimo numeris

3246

Darbo aprašymas

• Lietuvos ir užsienio rinkų analizavimas, vertinimas;
• Ataskaitų analizavimas, išvadų darymas;
• Įvairūs marketingo tyrimai;

Reikalavimai

• aukštasis analitinio ar panašaus pobūdžio išsilavinimas;
• analitinio ar panašaus darbo patirtis;
• geros rusų ir anglų kalbos žinios (būtina bendravimui su klientais);
• vairuotojo pažymėjimas;
• geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• analitinis mąstymas, iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas, energingumas;

Įmonė siūlo

• nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
• profesinio tobulėjimo galimybes perspektyvioje užsienio kapitalo įmonėje;

Papildoma informacija

Siūlome darbą jaunam, energingam, savarankiškam, iniciatyviam vyrui, turinčiam analitinio darbo patirties.

CV siųsti su nuoroda - Analitikas

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. rugsėjo 29 d.
Įvestas:
2004 m. rugsėjo 17 d.

OMAX Inc. – JAV įmonė, sėkmingai dirbanti (importuoja, eksportuoja) tvirtinimo elementų rinkoje Rusijoje ir pasauliniu mąstu nuo 1991 metų. Pagrindinė būstinė įsteigta Maskvoje, taip pat veikia atstovybės: Vilniuje (Lietuva), Kijeve (Ukraina), Sankt Peterburge (Rusijoje), Giurgiu (Rumunija).
OMAX Inc. eksportuoja tvirtinimo elementus į 18 Europos, Rytų, Centrinės Azijos šalis: Baltarusiją, Kaliningrado sritį, Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Slovakiją, Vengriją, Slovėniją, Čekiją, Serbiją, Rumuniją, Bulgariją, Kroatiją, Kazakhstaną, Adzeibardžaną, Uzbekistaną, Moldaviją. Planuojama plėstis į Suomijos, Vokietijos, buvusios Jugoslavijos šalių, Albanijos, Armėnijos rinkas.