Naujausi skelbimai

Analitinių sistemų programuotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 388833

Darbo skelbimo numeris

388833

Darbo aprašymas

Analitinių sistemų įgyvendinimas (Data Warehouse, ETL, Business Intelligence)

Reikalavimai

  • Ne mažiau trijų metų patirtis dirbant su Oracle arba Microsoft SQL Server duomenų bazėmis.
  • Ne mažiau trijų metų patirtis įgyvendinant duomenų bazės lygio procedūras ir paketus.
  • Geras SQL žinojimas.

Privalumai:
  • Patirtis įgyvendinant duomenų saugyklas (Data Warehouse) arba veiklos analitikos sprendimus (Business Intelligence).
  • Patirtis įgyvendinant Microsoft SSIS, SSRS SSAS sprendimus.
  • Domėjimasis AI/ML technologijomis.

Įmonė siūlo

  • Nuolatines mokymosi ir sertifikavimo galimybes;
  • Sveikatos draudimą;
  • Neformalią darbo aplinką ir lankstų grafiką;
  • Darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
  • Galimybes praktiškai susipažinti su pažangiomis Business Intelligence, Artificial Intelligence, Machine Learning technologijomis;
  • Dalyvavimą įgyvendinant dideles apimties analitines sistemas.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 15 d.
Įvestas:
2019 m. spalio 17 d.
Atlyginimas:
3000 - 4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Esame duomenų analizės sprendimų ekspertinė komanda. Turime daugiau nei 12 metų patirties įgyvendinant kompleksinius informacijos analizės, duomenų integravimo ir didelių duomenų kiekių integravimo, konsolidavimo projektus. Esame ne tik technologiniai ekspertai, bet ir turime praktinių žinių taikant veiklos analizės metodus bei duomenų valdymo sprendimus valstybinėse institucijose, bankuose ir draudimo bendrovėse, stambiose energetikos įmonėse.
Didžiausią dėmesį skiriame Oracle ir Microsoft technologijoms, specializuojamės daugumoje šių platformų technologijų bei teikiame įvairias su jomis susijusias paslaugas.