2022-07-29 11:26:48

Android programuotojas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Sparčiai auganti bendrovė „Megodata“, kurianti inovatyvius ir šiuolaikiškus informacinių technologijų sprendimus elektroninės komercijos, savitarnų, logistikos bei procesų valdymo sistemų srityse, į savo komandą kviečia Android programuotoją!

Dirbant šioje pozicijoje daugiausiai laiko teks skirti:

  • Darbui prie naujai kuriamų produktų;
  • Sandėlio, elektroninės komercijos, savitarnų bei logistikos sistemų programavimui ir vystymui;
  • Kodo peržiūroms, automatinių testų rašymams, gerųjų praktikų siūlymui bei diegimui.

Reikalavimai

Jei esi inovatyvus, mėgsti kurti naujausiomis technologijomis paremtus sprendimus, turi tam reikiamos patirties ir noro, esi daugiau nei laukiamas!

Tikimės, kad:

  • Turi 1-2 metų patirtį programuojant Java/Android platformai;
  • Nori tobulėti, domiesi naujausiomis programavimo tendencijomis;
  • Supranti ir domiesi UI/UX praktikomis.

Būtų šaunu, jeigu:

  • Turi patirties su REST API naudojimu;
  • Turi patirties dirbant su didelių apimčių projektais;
  • Turi patirties/noro mokytis su React Native;
  • Turi patirties testuojant programėlę automatiškai.

GALIMYBĘ TOBULĖTI – darbas su naujausiomis technologijomis ir start-up požiūris su galimybe realizuoti idėjas neleis apsiriboti turimomis žiniomis;

GALIMYBĘ IŠBANDYTI SAVE – „Megodata“ kuria sprendimus lyderiaujančiai logistikos įmonei, todėl siūlo perspektyvią darbo vietą prie didelio masto projektų, kur Tavo iniciatyva ir idėjos bus daugiau nei sveikintinos;

IŠSKIRTINES DARBO SĄLYGAS – įmonė nuolat stengiasi užtikrinti geriausias sąlygas savo darbuotojams. Draugiškas kolektyvas – ypač didelis privalumas, tačiau žino, jog naujiems iššūkiams taip pat reikia nusiteikti.