Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #261690

ANGLIJA. Tesco sandėlio darbuotojas

CVMarket.lt klientas
Didžioji Britanija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome darbuotojų darbui TESCO sandėliuose, Anglijoje.
Sąžininga algos mokėjimo sistema priklausomai nuo pamainos. Gali vykti tiek poros, tiek draugų kompanijos!
Alga nuo 7,2 – 10 GBP/val., 40 darbo valandų per savaitę.
Išvykimai kiekvieną savaitę !

Pasirūpiname būstu, kelionės bilietų rezervacijomis, pasitikimu.

Reikalavimai

- Šnekamoji anglų kalba.

Esame patikimi ir profesionalūs įdarbinimo partneriai, veikla sėkmingai užsiimantys jau 5 metus.
Darbus siūlome tiek patyrusiems specialistams, tiek nekvalifikuotai darbo jėgai. Šalių pasirinkimas nuo D. Britanijos, Vokietijos, Olandijos, Kipro, Graikijos, Ispanijos iki Australijos, Jungtinių Arabų Emyratų ir kt.
Visu procesu vykstant į užsienį pasirūpiname nuo... iki (kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktai).

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 624 66641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Darbo skelbimo numeris
#261690
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!