Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #14136

Antenininkas–stiebininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis – radijo, televizijos ir duomenų perdavimo įrangos anteninių–fiderinių įrenginių montavimas anteniniuose statiniuose

Reikalavimai

Ne žemesnis kaip vidurinis išsimokslinimas;
Žinoti mechanikos, radioelektrotechnikos, anteninių–fiderinių įrenginių montavimo (demontavimo) bei eksploatavimo principus;
Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai :
suvirintojo elektra pažymėjimas,
aukštalipio darbo stažas bei montavimo (demontavimo) darbų aukštyje patirtis,
elektrosaugos PK kategorija,
aukštesnysis ar aukštasis išsimokslinimas.

Įmonė siūlo

Įdomų darbą draugiškame kolektyve
Kvalifikacijos kėlimo galimybę

Papildoma informacija

Ne mažiu kaip 60 procentų darbo laiko tenka praleisti komandiruotėse respublikoje.

Darbo skelbimo numeris
#14136

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 29 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 30 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija – tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!