Naujausi skelbimai

Antenininkas–stiebininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14136

Darbo skelbimo numeris

14136

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis – radijo, televizijos ir duomenų perdavimo įrangos anteninių–fiderinių įrenginių montavimas anteniniuose statiniuose

Reikalavimai

Ne žemesnis kaip vidurinis išsimokslinimas;
Žinoti mechanikos, radioelektrotechnikos, anteninių–fiderinių įrenginių montavimo (demontavimo) bei eksploatavimo principus;
Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai :
suvirintojo elektra pažymėjimas,
aukštalipio darbo stažas bei montavimo (demontavimo) darbų aukštyje patirtis,
elektrosaugos PK kategorija,
aukštesnysis ar aukštasis išsimokslinimas.

Įmonė siūlo

Įdomų darbą draugiškame kolektyve
Kvalifikacijos kėlimo galimybę

Papildoma informacija

Ne mažiu kaip 60 procentų darbo laiko tenka praleisti komandiruotėse respublikoje.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 29 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 30 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija – tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.