Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #190817

Antro lygio IT priežiūros grupės vadovas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • IT programų pakeitimų užsakymų vertinimas, diegimo organizavimas, valdymas;
  • IT programų problemų sprendimo organizavimas, valdymas;
  • IT programų priežiūros sutarčių, santykių su užsakovais ir trečiomis šalimis valdymas;
  • naujų IT programų priežiūros paslaugų teikimo vertinimas, paslaugos lygio susitarimų derinimas su užsakovais.
  • paslaugos teikimo koordinavimas, paslaugos gerinimo inicijavimas.
  • dalyvavimas su programų pakeitimais susijusiuose projektuose – kaip projekto vykdytojas, konsultantas, užsakovas.
  • vadovavimas ~6 darbuotojų darbo grupei.

Reikalavimai

  • gilus kurios nors IT administravimo metodikos (COBIT, ITIL, MOF) išmanymas ir darbo patirtis.
  • bent vienos iš projektų valdymo metodikos (PMP, Prince2, CompTIA) išmanymas ir darbo patirtis.
  • bet kurios gerai žinomos ERP administravimo patirtis (Navision, SAP, Axapta, Oracle). Buhalterinės apskaitos principų išmanymas – privalumas.
  • pageidautina kuo platesnė įvairių verslo taikomųjų programų administravimo patirtis ir išmanymas (DVS, CRM, WMS, SRM ir pan.)
  • bet kurios SQL DBVS, Microsoft Active Directory, Microsoft Exchange, Microsoft IIS administravimo patirtis –privalumas.
  • puikūs bendradarbiavimo su klientais, paslaugų tiekėjais įgūdžiai.
  • kryptingas grupei iškeltų tikslų siekimas, geri darbo planavimo, organizavimo įgūdžiai.
  • iniciatyvumas, noras tobulėti, motyvacija, asmeninės pastangos.

Siūlome visus pirmaujančios, sėkmingai ir stabiliai veikiančios įmonės privalumus, motyvuojantį atlygį bei galimybę dirbti profesionalų komandoje.
Jei susidomėjote, lauksime Jūsų CV su nuoroda „Antro lygio IT priežiūros grupės vadovas”.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#190817
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!