2022-07-29 11:26:48

Apklausų atlikėjai KLAIPĖDOJE, PALANGOJE, TELŠIUOSE

CVMarket.lt klientas
2 - 5 €/val. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Jums įdomi socialinė sritis ir norėtumėte iš arti pamatyti, kaip vykdomos gyventojų apklausos visuomenei rūpimais klausimais?

Ieškome apklausų atlikėjų KLAIPĖDOJE, PALANGOJE, TELŠIUOSE,
ŠILUTĖJE, PLUNGĖJĖ,
JONIŠKYJE, ZARASUOSE,
VILNIAUS R., NEMENČINĖJE
nuolatiniam papildomam darbui.

Laisvas darbo grafikas. Darbas nepilnu etatu.

Darbo pobūdis:
Vartotojų tyrimo atlikimas;
Reikėtų vaikščioti po namus ir apklausti gyventojus;
dirbama maždaug iki 4 valandų per dieną.

Laukiame CV bei skambučių tiek iš jaunimo, tiek iš Senjorų ir iš visų, kurie susidomėjo darbo pasiūlymu.

Darbas tinka norintiems papildomai užsidirbti ir mėgstantiems bendrauti.

Pasidalinkite šiuo darbo pasiūlymu su artimaisiais, draugais, pažįstamais.

Dėl platesnės informacijos teirautis telefonu darbo dienomis nuo 10-17 val.: +370 638 94238.

Reikalavimai

Drąsa;
komunikabilumas;
atsakingumas;
punktualumas;
lankstus požiūris į darbo laiką.

Įmonė siūlo

Galimybę derinti darbo grafiką;
papildomo darbo galimybes;
visas socialines garantijas;
laiku mokamą atlyginimą.