Naujausi skelbimai

Apklausų atlikėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160313

Darbo skelbimo numeris

160313

Darbo aprašymas

Bendravimas telefonu
Informacijos katalogavimas

Reikalavimai

Malonus bendravimas tai viskas ko reikia.

Siulome labai dideles karjeros galimybęs. Atlyginimą motyvuojanti dirbti ir labai smagų jauną kolektyvą kuris padės įsilieti ir tapti dar geresniu.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 14 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 14 d.
Atlyginimas:
1000 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Veiklą pradėjome 2006 metais.Pradžioje specializavomės krovinių gabenimo srityje į ir iš Balkanų regiono iš ir į Baltijos šalis. Sėkmingai dirbdami nuolat
plečiame logistikos paslaugų spektrą ir maršrutus. Šiuo metu savo klientams siūlome įvairias logistikos paslaugas – krovinių gabenimą tarptautiniais
maršrutais (visiškai sukomplektuotų ir dalinių krovinių), produkcijos ir žaliavų surinkimą, paskirstymą, sandėliavimą, atstovavimą muitinėje ir t. t. Krovinius
gabename į ir iš visos Europos bei Artimųjų Rytų iš ir į Lietuvą, Latviją, Estiją bei Rusiją.
UAB „Tempus Trans“ dirba atsakingi specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį logistikos srityje. Priimtinas krovinių pervežimų kainas mūsų įmonėje užtikrina
darbuotojų specializacija, organizuojant krovinių gabenimą iš tam tikrų geografinių regionų. Profesionalų ir dėmesingą aptarnavimą užtikrina kiekvienam
klientui priskiriamas atsakingas vadybininkas.
Mūsų darbo su klientais tikslas − pasitikėjimu, pagarba ir abipuse nauda pagrįsta partnerystė. Siekiame ne atsitiktinio, o ilgalaikio, artimo ir visapusiškai
naudingo bendradarbiavimo. Stengiamės profesionaliai ir patikimai atstovauti kliento interesams ir pasiūlyti pačius veiksmingiausius sprendimus. Tikime, kad
atvirai diskutuodami, vieni kitais pasitikėdami ir turėdami bendrų tikslų galime pasiekti puikių rezultatų.