Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #47902

Apklausų telefonu atlikėjas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Gyventojų ir įmonių apklausos telefonu lietuvių ir rusų kalbomis Norstat biure Vilniaus centre. Darbas tinka kiekvienam, kuris nori mokytis ir tobulėti, įgyti naujų įgūdžių. Mes siūlome galimybę dirbti nepilną darbo dieną vakarais (16.30-21.30). Šis darbas - tai galimybė užsidirbti papildomai arba dirbti nepilną darbo dieną besimokantiems.

Reikalavimai

  • geri bendravimo įgūdžiai
  • atsakingumas ir punktualumas
  • gebėjimas dirbti kompiuteriu
  • taisyklinga lietuvių kalba
  • pakankamos rusų kalbos žinios (gebėjimas užduoti klausimus, suprasti atsakymus ir teisingai juos užrašyti)

Įmonė siūlo

  • patrauklią darbo aplinką
  • darbą sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje
  • lankstų darbo laiką
  • stabilų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų

Papildoma informacija

Savo CV siųskite el.paštu info@norstat.lt arba kandidatuokite per CV Market sistemą iki 2008.05.19. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#47902
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!