Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #172652

APLIKACIJŲ ADMINISTRAVIMO GRUPĖS VADOVAS

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • verslo ir bendrosios paskirties aplikacijų administravimo padalinio užduočių, resursų planavimas ir prioritetų nustatymas;
  • padalinio žmogiškųjų resursų planavimas programinės įrangos testavimo, vystymo ir diegimo projektuose;
  • sprendimų derinimas ir tvirtinimas pagal Pakeitimų proceso tvarką;
  • padalinio veiklos biudžeto planavimas;
  • tvarkų ir procedūrų rengimas;
  • bendradarbiavimo su rangovais valdymas ir paslaugų kokybės kontrolė;
  • 2-jo lygio pagalba IT Service Desk aplikacijų priežiūros klausimais;
  • konsultavimas.

Reikalavimai

  • praktinė vadovavimo Aplikacijų administravimo padaliniui patirtis, privalumas - finansų srityje;
  • paslaugų kokybės valdymo patirtis;
  • ITIL procesų bazinės žinios ar sertifikatai;
  • praktinė dokumentų, tvarkų, procedūrų rengimo patirtis;
  • atsakingumas, organizuotumas, pareigingumas, analitinis mąstymas, noras tobulėti, kūrybiškumas;
  • komandinio darbo patirtis;
  • aukštasis išsilavinimas;
  • anglų kalbos žinios.

  • iššūkių kupiną ir atsakingą darbą, įgyvendinant sudėtingus ir įdomius IT projektus;
  • konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • puikias darbo sąlygas, motyvuotą, profesionalų ir draugišką kolektyvą.

Darbo skelbimo numeris
#172652
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!