Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #12141

Aplinkos tvarkytojas/priziuretojas( Anglijoje)

CVMarket.lt klientas
Užsienyje
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą fakbike, aplinkos tvarkytojui priziuretojui, Jungtinėje Karalystėje.

-Alyginimas 5,05 svaro i valanda.
-40 h per savaite.

Isvykimas skubus!

Reikalavimai

-Anglų kalba butu privalumas
-Atsakingumas,
-darbštumas.

Gyvenimo aprasymus (cv) siuskite anglu kalba.

Pagrindinė priezastis, dėl kurios kompanija nuolat klesti - personalas. Mes 100% garantuojame personalo apmokymus, paramą darbuotojams bei karjeros galimybes.
Kiekvienas darbuotojas, pradėjęs dirbti, yra apmokomas.

-Socialinės garantijos,
-geras atlyginimas.

Reikalingų dokumentų sutvarkymas,
Paruošta gyvenamoji vieta Anglijoje.

www.balticemployment.lt

Darbo skelbimo numeris
#12141
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!