Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11683

Apsaugos darbuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbas restorane.
Agresyvių svečių malšinimas.

Reikalavimai

Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas.
Geras fizinis ir psichologinis pasiruošimas.

Mes siūlome darbą draugiškame kolektyve, patrauklų ir laiku mokamą atlyginimą, socialines garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymus siūsti faksu (8 5) 2744 266. Tel. pasiteiravimui (8 5) 2744601

Darbo skelbimo numeris
#11683

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. vasario 3 d.
Įvestas:
2006 m. sausio 26 d.

Restoranai DELANO ir DELANO PICA priklauso populiariam, sėkmingai dirbančiam, nuolat besiplečiančiam greitojo maitinimo įstaigų tinklui visoje Lietuvoje. Mūsų darbuotojai turi galimybę patys pasirinkti darbo grafiką. Laiku gauna atlyginimą bei visas socialines garantijas. Geriausiems sudarytos sąlygos tobulėti, daryti karjerą. Mums nuolat reikalingi darbštūs, paslaugūs ir sąžiningi darbuotojai. Ieškote nenuobodaus darbo? Tapkite DELANO komandos nariu!

Daugiau