Naujausi skelbimai

Apsaugos sistemų pardavimo vadybininkas (anglų k.)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159084

Darbo skelbimo numeris

159084

Darbo aprašymas

Kompanijoje Jūs dirbsite komandoje, kuri yra atsakinga už užsakovų paiešką, pasiūlymų ruošimą ir apsaugos ir silpnų srovių sprendimų (vaizdo stebėjimo, gaisro, įsilaužimo signalizacijos, įeigos kontrolės, elektroninių spynų, lauko teritorijų apsaugos ir panašių sistemų, jų projektavimo, diegimo ir aptarnavimo) pardavimus, už nuolatinį bendravimą su klientais;

Reikalavimai

darbo patirtis susijusi su elektroninių sistemų pardavimais;
aukštasis išsilavinimas (privalumas - automatikos, elektronikos, telekomunikacijų ar pan. srityje);
geros bendros elektronikos ir elektrotechnikos žinios, techninių sistemų išmanymas;
anglų kalbos mokėjimas, darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Įmonė siūlo

puikias darbo sąlygas, konkurencingą atlygio paketą;
atsakingą, įdomų, dinamišką darbą sėkmingai veikiančioje kompanijoje.

Pageidaujančius dalyvauti konkurse prašome siųsti savo CV su nuoroda "Pardavimų vadybininkas (apsaugos sistemos)" el. paštu: pardavimai{eta}dLT.lt

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 18 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 18 d.

Lietuvos ir užsienio įmonėms operatyviai surandame specialistus Lietuvoje. Atliekame pilną ir dalinę personalo paiešką ir atranką, teikiame konsultavimo, personalo valdymo ir mokymų paslaugas. Mūsų misiją, veiklos filosofiją, darbo principus atspindi mūsų kredo - "Dirbame tam, kad dirbtumėte Jūs"

www.dlt.lt

Mūsų klientė - apsaugos ir telekomunikacinių sprendimų diegimo įmonė, atstovaujanti ir platinanti pasaulinio garso kompanijų įrangą, turinti platų klientų ir partnerių tinklą visoje Lietuvoje ir užsienyje.