Naujausi skelbimai

Apskaitininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14903

Darbo skelbimo numeris

14903

Darbo aprašymas

* Duomenų suvedimas į kompiuterines programas;
* Ataskaitų tikrinimas.

Reikalavimai

* Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
* Gebėjimas analizuoti duomenis, daryti ataskaitas;
* Kruopštumas, atidumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

* Draugišką kolektyvą;
* Galimybę tobulėti ir siekti karjeros;
* Stabilų atlyginimą ir socialines garantijas.

Papildoma informacija

Jei susidomėjote galimybe dirbti pas mus, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką per CV Market sistemą arba el. paštu: virgis@baltikums.lt, nurodę pareigas, į kurias kandidatuojate.

Apie tolimesnį dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai. Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. liepos 30 d.
Įvestas:
2006 m. liepos 9 d.

UADB „Baltikums draudimas“– draudimo bendrovė jau dešimt metų veikianti Lietuvos draudimo rinkoje. Ilgalaikė patirtis, dėmesys kliento interesams, platus draudimo paslaugų pardavimo tinklas, bendradarbiavimas su užsienio draudimo kompanijomis leidžia UADB “Baltikums Draudimas” būti patikima draudimo bendrove.