2022-07-29 11:26:48

Apskaitininkas (-ė) Vilniuje

CVMarket.lt klientas
910 - 1344 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Automobilių elektronikos remonto ir prekybos įmonė, daugiau nei 25 m. rinkai siūlanti aukštos kokybės transporto mechanikos ir elektronikos komponentus kviečia prie komandos prisijungti Apskaitininką (-ę) Vilniuje. Mes ieškome kruopštaus, pastabaus ir atidaus žmogaus, noriai dirbančio komandoje ir tuo pačiu galinčio susitvarkyti su paskirtomis užduotimis savarankiškai.
Šiame darbe Jūs būsite atsakingi už:
-Prekių pajamavimą;
-Duomenų įvedimą į "CENTAS" apskaitos sistemą;
-Pirminių dokumentų apskaitą;
-Sąskaitų, apskaitos dokumentų tvarkymą.

Reikalavimai

Ko tikimės iš Jūsų:
- Išsilavinimas finansų, buhalterijos srityse arba minimali 1 metų apskaitinino (-ės) darbo patirtis – Jūsų privalumas;- Apsispredimo savo ateitį sieti su buhalterijos darbu;- Gerų anglų kalbos žinių.Panašaus pobūdžio darbo patirtis - Jūsų privalumas!

Mes Jums siūlome
- Nuolatinį darbą draugiškų kolegų apsuptyje;
- Profesinio tobulėjimo galimybes;
- Stabilų atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Pasinaudokite galimybe kandidatuoti ir dirbti įdomų ir dinamišką darbą įmonėje, kurioje galite augti, tobulėti ir realizuoti save.
Mėnesinis atlyginimas (neto): nuo 600 eur. iki 850 eur.
Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el.paštu: job.htlwt eta soprana.recruitee.com
Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +370 636 01096, Natalja.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.