Darbo skelbimo numeris

375684

Darbo aprašymas

  • Darbas su apskaitos sistema „Rivilė Gama“ (padėsime išmokti su ja dirbti);
  • Pirminių dokumentų (pirkimų, pardavimų, bankinių operacijų) apskaita;
  • Skolų derinimas;
  • Atsargų apskaita;
  • Buhalterio deleguotų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Buhalterinės apskaitos ar finansinis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas(-ė));
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Noras tobulėti ir įgyti praktinių įgūdžių buhalterinės apskaitos srityje;
  • Rusų arba anglų kalbos žinios būtų privalumas;
  • Darbo patirtis su apskaitos programa „Rivilė Gama“ būtų privalumas.

  • Praktinių žinių ir įgūdžių tobulinimą buhalterinės apskaitos srityje;
  • Karjeros galimybes;
  • Mokymus, kurie leidžia augti kaip profesionalui;
  • Galimybę pasirinkti darbo dienos pradžios/pabaigos laiką.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. liepos 11 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 12 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Apskaitininkas (-ė)

INTEGRE, UAB

Esame apskaitos ir finansinių paslaugų įmonė, veikianti nuo 2006 metų. Siūlome nuo paprastų apskaitos operacijų iki sudėtingų finansinių problemų sprendimų, konsultuojame, vedame specializuotus mokymus vadovams, buhalteriams ir finansininkams. Mūsų tikslas - teikti kokybiškas ir pridėtinę vertę kuriančias paslaugas.

Žiūrėti profilį