Naujausi skelbimai

Apskaitininkas (-ė )

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 375569

Darbo skelbimo numeris

375569

CVMarket.lt klientas Apskaitininkas (-ė )

Darbo aprašymas

apskaitininkas dirba vaistinėje?

  • Gautų prekių sutikrinimas pagal sąskaitas;
  • Pagalba vaistinės darbuotojams išdėliojant prekes į lentynas vadovaujantis planogramomis;
  • Sąskaitų - faktūrų išrašymas;
  • Nurašymo arba perkėlimo aktų formavimas;

Reikalavimai

  • Tikimės, jog esi tikslus, kruopštus ir patikimas;

Jūsų gyvenimo aprašymų ir motyacinių laiškų lauksime iki š.m. birželio 19 dienos

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. birželio 19 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 12 d.

BENU vaistinių tinklas - vienas didžiausių vaistinių tinklų Baltijos šalyse. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikia daugiau nei 230 BENU vaistinių, iš jų daugiau nei 80 - Lietuvoje.

BENU vaistinių tinklas, tai europietiškas vaistinių tinklas. BENU vaistines taip pat galima rasti Čekijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Vengrijoje. Visoje Europoje veikia apie 700 BENU vaistinių, kuriose daugiau nei 5300 vaistinių darbuotojų per metus aptarnauja apie 42 milijonus klientų.

BENU vaistinių tinklą Baltijos šalyse valdo įmonių grupė Tamro Baltics, kuri yra vienos didžiausios Europoje farmacijos produktų platintojos, PHOENIX group, dalis.