Naujausi skelbimai

Apskaitininkas(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 357878

Darbo skelbimo numeris

357878

Darbo aprašymas

Sąskaitų faktūrų išrašymo proceso vykdymas, koordinavimas;
Likučių derinimas su įmonės klientais;
Sutarčių sisteminimas;
Atsakomybė už atliktų darbų tikslumą ir terminus;
Pagalba kolegoms ir kitos vyr.buhalterės pavestos užduotys.

Reikalavimai

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas ekonomikos, finansų valdymo srityje;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Office (Excel, Word);
Geros rusų kalbos žinios, anglų kalbos žinios (privalumas);
Puikūs bendravimo įgūdžiai, lankstumas, atsakingumas, kruopštumas, greita reakcija, analitinis loginis mąstymas;
Darbo patirtis su apskaitos programa Navision (privalumas).

Galimybę realizuoti save kaip kruopščią, atidžią bei sąžiningą asmenybę tvarkant pirminius apskaitos dokumentus;
Ugdyti analitinio mąstymo įgūdžius;
Pritaikyti turimą polinkį skaičiams ir pagilinti turimas žinias dirbant didelėje kompanijoje, bei prisidedant prie jos plėtros;
Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius apskaitos srityje.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. sausio 5 d.
Įvestas:
2018 m. gruodžio 7 d.

UAB "LW Logistics"

„Investicijos ir kapitalas" – kapitalo ir investicijų patarėjų bendrovė, teikianti investicijų pritraukimo, įsigijimų ir susiliejimų bei kitas finansinio tarpininkavimo paslaugas vidutinėms ir didelėms Baltijos šalių bendrovėms. Bendrovė turi platų partnerių tinklą Centrinėje ir Rytų Europoje bei gerus ryšius su privataus kapitalo fondais, komerciniais bankais visoje Europoje.
Įmonės tikslinis segmentas – vidutinės ir didelės Baltijos šalių bendrovės bei nepriklausomai nuo dydžio inovatyvūs ir didelį potencialą turintys projektai.
Mūsų misija – padėti Jūsų verslui vystytis ir plėstis.