Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #76252

Apskaitininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Išrinkimo dokumentų spausdinimas;
  • PVM sąskaitų faktūrų spausdinimas;
  • Rekvizitų tikrinimas PVM sąskaitose faktūrose;
  • PVM sąskaitų faktūrų registravimas;
  • Pardavimo grąžinimų suvedimas į programą;
  • Maximų užsakymų tikrinimas;
  • VP faktoringo sudarymas ir persiuntimas į buhalteriją;
  • Perkainavimų dokumentų spausdinimas;
  • Pardavimų ataskaitų atspausdinimas ir tikrinimas;
  • Sugadintų PVM sąskaitų faktūrų aprašymas.

Reikalavimai

  • kruopštumas;
  • atsakingumas;
  • atidumas;
  • panašaus darbo patirtis ( privalumas - didžiuosiuose prekybos tinkluose).

  • laiku mokamą darbo užmokestį ir papildomus motyvacinius priedus;
  • visas darbui reikalingas priemones;

Darbo skelbimo numeris
#76252

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
sezoninis darbas / laikinas darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2009 m. spalio 26 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 19 d.

  • jau 16 metų patirtis prekių ženklų plėtros ir prekybos srityse;
  • atstovauja šiems prekių ženklams: Aroma Royal, Aroma Platinum, Aroma Grand, Aroma Gold, 777, Boso, AHA, Schogetten, Akbar, Taffel, Mynthon.

    Daugiau

  • Jūs kandidatuojate į:
    Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!