Naujausi skelbimai

Apskaitininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15921

Darbo skelbimo numeris

15921

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:
Duomenų suvedimas į duomenų bazę;
Pajaminių ir išlaidinių dokumentų spausdinimas.

Reikalavimai

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Panašaus darbo patirtis;
Finansų ir verslo valdymo programos NAVISION AXAPTA išmanymas būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Siūlome įdomų darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
Visas socialines garantijas;
Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 21 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 21 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
iki 1000 LTL per mėn.

UAB "Smulkus urmas" veikia daugiau nei 50 metų. Pagrindinės mūsų darbo kryptys - didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais bei viešasis maitinimas. Šiandien bendrovėje dirba apie 330 darbuotojų Vilniaus universitetinės Greitosios pagalbos ligoninės maisto bloke, Ukmergės, Anykščių ir Kėdainių rajonuose bei centrinėje būstinėje.