Naujausi skelbimai

Apskaitininkė (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 30037

Darbo skelbimo numeris

30037

Darbo aprašymas

- pirminių dokumentų apskaita;
- banko operacijų suvedimas į apskaitos programą;
- pirkimo ir pardavimo operacijų apskaita;
- darbas su buhalterine apskaitos programa „Rivilė“

Reikalavimai

- buhalterinis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas)
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- kruopštumas, atsakingumas, domėjimasis savo srities naujovėmis

- lankstų darbo grafiką, galimybę suderinti darbą su mokslais;
- darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
- mokymus ir karjeros galimybes;
- motyvacines nuolaidų korteles

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. spalio 10 d.
Įvestas:
2007 m. rugpjūčio 29 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1400 iki 2000 LTL per mėn.

BILIETAI LT – sparčiai besiplečianti įmonė, valdanti elektroninę bilietų į renginius platinimo, rezervavimo ir pardavimo sistemą, lėktuvų bilietų pardavimo internetu sistemą, teikiančią duomenis iš pasaulinės „Amadeus“ duomenų bazės.

BILIETAI LT priklauso Tarptautinei bilietų platinimo asociacijai INTIX, Tarptautinei oro vėžėjų asociacijai IATA, dalyvauja Europos bilietų platintojų suvažiavimuose.

BILIETAI LT elektroninė renginių bilietų platinimo sistema Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso "Lietuvos metų gaminys 2006" informacinių technologijų ir telekomunikacijų kategorijoje įvertinta aukso medaliu.