2022-07-29 11:26:48

Apskaitininkė (-as)

CVMarket.lt klientas
600 - 650 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Ieškome apskaitininkės (-o) Vilniuje darbui su pirminiais dokumentais (pilna darbo diena):
Būsi atsakinga (-as) už pirkimų ir pardavimų savailaikį suvedimą į apskaitos programą bei pateikimą mokesčių inspekcijai I.SAF platformoje.
Patikėsime Tau įmonės personalo dokumentaciją, darbo sutarčių paruošimą, vadovo įsakymų paruošimą;
Turėsi pasirūpinti darbuotojų darbo saugos dokumentais;
Bendradarbiausi su vyr. buhaltere ir padėsi jai rengiant finansines ataskaitas bei atlikti kitus einamuosius darbus.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:
turi aukštąjį buhalterinės apskaitos, ekonomikos, finansų ar verslo administravimo išsilavinimą;
turi gerus įgūdžius naudojantis MS Office programomis, mokėjimas naudotis Rivilės programa būtų didelis privalumas;
esi komunikabili (-us), iniciatyvi (-us), kruopšti (-us) ir atsakinga (-as);
susikalbi angliškai ir rusiškai (privalumas);
gebi dirbti komandoje;
gebi tinkamai organizuoti savo darbo laiką.

Mes siūlome Tau draugišką kolektyvą, tobulėjimo galimybes, naudingą darbo patirtį, konkurencingą atlyginimą su papildomais privalumais.