Naujausi skelbimai

Apskaitininkė - buhalterė (-is) (prekybinė įranga)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 16495

Darbo skelbimo numeris

16495

Darbo aprašymas

Pirminės apskaitos vedimas, buhalterijos koordinavimas ir kt.)

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, finansų srityje, gali būti baigiamųjų kursų studentas);
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
anglų, rusų kalbos žinios;
geri bendravimo įgūdžiai;
Privalumai:panašaus darbo patirtis.

Įdomų, atsakingą darbą, savirealizacijos galimybes ir karjeros perspektyvas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą ir motyvacijos laišką su nuoroda "Apskaitininkė - buhalterė (-is) (prekybinė įranga)" galite siųsti faksu: (8~37) 406834

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 20 d.
Įvestas:
2006 m. rugsėjo 6 d.

Dvyliktus metus sėkmingai dirbanti įmonė, kurios pagrindinė veikla didmeninė prekyba prekybine įranga bei plataus vartojimo prekėmis Kazachstano rinkoje.