Darbo aprašymas

Trumpai apie mus:

Tipinių projektų, individualių namų projektavimas, projektų valdymas.

Plačiau apie mus - susitikimo metu.

Reikalavimai

Trumpai ko mes ieškome:
Architekto (arba architekto asistento, kuris pasiruošęs augti, tobulėti), tokio, kuris supranta kas yra TDP, SK, BD, SA, SP, LVN, GS ir t.t.

Reikalavimai:
* techninių, darbo projektų bei projektinių pasiūlymų rengimo patirtis;
* patirtis ypatingos paskirties statinių projektavime dirbant architekto pareigose (privalumas);
* teisės aktų, reglamentuojančių statinio projektavimą ir statybos išmanymą;
* geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, patirtis dirbant ArchiCAD programa;
* kvalifikacijos atestatas (privalumas);
* kartu su CV pageidaujamas darbų portfolio.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

* geras darbo sąlygas bei profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
* darbą prie įdomių projektų;
* visas darbui reikalingas priemones;
* garantuojame pozityvų, draugišką ir padedantį kolektyvą.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#549056

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2021 m. kovo 2 d.
Įvestas:
2021 m. vasario 17 d.

Architektas (-ė ) Architektas (-ė )

UAB ZET GROUP

Individualių namų,tipinių namų, mažosios architektūros elementų ir kitų statinių projektavimas

Konstrukcinės dalies projektai

Interjero projektai

Konsultacijos projektavimo, statybos ir kitais klausimais

Daugiau

Architektas (-ė )
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!