Naujausi skelbimai

Armatūrininkai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107182

Darbo skelbimo numeris

107182

Darbo aprašymas

Aptarnauti rankinio lankinio suvirinimo įrenginius.
Paruošti detales suvirinimui ir jas surinkti pagal techninius reikalavimus.
Parinkti suvirinimo medžiagas, režimus ir suvirinimo techniką.
Vizualiai kontroliuoti suvirinimo siūlių kokybę.
Pašalinti suvirinimo siūlių defektus.
Darbas su armatūra.

Reikalavimai

Profesinis, aukštesnysis išsilavinimas;
Bent 1 metų patirtis;
Skaityti darbo brėžinius.

Įmonė siūlo

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

CV siųsti personalas@markuciai.lt
Skabinti darbo dienomis: 9.00-15.00
tel. 8 (5) 2602647

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 22 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 22 d.

Esame viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.