Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #527818

Asistentas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pagalba vadovui, vykdant deleguotas užduotis.

Organizacinių ir kitų dokumentų rengimas, administravimas, archyvavimas

Korespondencijos, skambučių ir kitų informacijos srautų valdymas

Savalaikis kanceliarinių ir būtinų padaliniui prekių, poreikio numatymas ir užsakymas

Padalinio bendros tvarkos organizavimas bei palaikymas

Reikalavimai

Puikūs komunikavimo įgūdžiai,mokėjimas dalykiškai bendrauti su įvairiais žmonėmis

Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai,

Greita orientacija, gebėti valdyti informacijos srautus

Stiprus atsakomybės jausmas, pozityvumas bei paslaugumas, gebėjimas dirbti komandoje

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

Galimybę tobulėti, augti bei prisidėti prie įmonės plėtros.

Palaikančią ir ugdančią komandą.

Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#527818
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!