Naujausi skelbimai

Asistentas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 358654

Darbo skelbimo numeris

358654

Darbo aprašymas

Visapusiška pagalba Pardavimo arba Komercijos Skyriuje prisidedant prie sėkmingos skyriaus veiklos:
Komercijos padalinyje: nuo vertimų, prekių aprašymo bei ataskaitų pateikimo iki konkurentų analizės bei tiekimo klausimų sprendimo bei kiti Komercijos Direktoriaus pavesti darbai.
Pardavimo padalinyje: sutarčių su klientais administravimas ir suvedimas į sistemą, suvestų užsakymų vykdymo koordinavimas, kiti Pardavimo Direktoriaus pavesti darbai.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas Vadybos, Ekonomikos srityse.
Pardavimo procesų išmanymas.
Anglų kalbos žinios (rusų kalba - privalumas).
Strateginis mąstymas ir atsakingumas.

Svarbiausia - didelis noras mokytis ir tobulėti!

Darbą 20 metų efektyviai veikiančioje kompanijoje šiuolaikiškame biure drauge su kompetetingais kolegomis.
Realias karjeros galimybes.
Nuolaidas SABELIJOS PREKYBA UAB parduotuvėse ir kitus lojalumo projektus.

Tobulėti skatinančią aplinką.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. sausio 16 d.
Įvestas:
2018 m. gruodžio 18 d.

SABELIJOS PREKYBA UAB - tai komanda, kuri ne tik siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

Kviečiame prisijungti!

SABELIJOS PREKYBA UAB - pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje. Įmonė yra sukaupusi 20 metų sėkmingo darbo patirtį, todėl puikiai išmano verslą ir klientų poreikius.
Prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje rasite ne tik platų kokybiškų asmeninių apsaugos priemonių asortimentą, bet ir prekių tinkančių laisvalaikiui, poilsiui.

SABELIJOS PREKYBA UAB išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose. Įmonėje dirba daugiau beveik 100 savo srities profesionalų, kurie gerai išmano įstatymus bei norminius aktus ir gali konsultuoti darbų saugos klausimais.

MES RŪPINAMĖS DIRBANČIU ŽMOGUMI.

Visada šalia – www.SabelijosPrekyba.lt