2022-07-29 11:26:48

Asistentas (-ė) Pardavimo Padalinyje

CVMarket.lt klientas
870 - 1300 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

SAVO KOMANDAI IEŠKOME ASISTENTO PARDAVIMO PADALINYJE KURIO PAGRINDINĖ VEIKLA DIRBANT KARTU SU PARDAVIMO DIREKTORIUMI PADĖTI PARDAVIMO KOMANDAI DAUGIAU PARDUOTI.

Ši Asistento pareigybė tai karjeros pareigybė kur dirbant yra galimybė gerai išmokti didelių pardavimų valdymo, procedūrų ir kitų pardavimams svarbių dalykų ...

Todėl pardavimo komandos asistentui keliami esminiai reikalavimai tai pagalba Pardavimo Komandai:
- Užsakymų vykdymo koordinavimas.
- Pasiūlymų rengimas.
- Duomenų analizavimas.
- Kiti Pardavimo Direktoriaus pavesti darbai.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas Vadybos, Ekonomikos, Teisės srityse.
- Supratimas kas yra Pardavimai.
- Platus mąstymas.
- Atidumas detalėms.
- Orientacija ne į procesą, o į rezultatą.
- Anglų kalbos žinios (privalumas).

SVARBIAUSIA - didelis noras mokytis ir tobulėti!

- Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje.
- Realias karjeros galimybes.
- Nuolatinį tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimo kursus.
- Tobulėti skatinančią aplinką.
- Konkurencingą atlyginimą.
- Papildomą apmokamą laisvą laiką.