Naujausi skelbimai

Asortimento plėtros vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69422

Darbo skelbimo numeris

69422

Darbo aprašymas

Naujų produktų paieška užsienio bei Lietuvos rinkose
Kontaktų su tiekėjais užmezgimas, palaikymas, derybos
Produktų verslo planų rengimas
Kainodara
Rinkos analizė
Rinkodaros veiksmų planavimas
derinimas ir įgyvendinimas

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (pageidautina verslo vadybos, rinkodaros)
ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis su greito apyvartumo produktais (FMCG) - BŪTINA
puikūs derybų ir bendravimo įgūdžiai
labai gerai žodžiu ir raštu mokėti anglų kalbą

Įmonė siūlo

asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes
karjeros perspektyvas
patrauklų atlyginimą

Papildoma informacija

CV su nuoroda "Asortimento plėtros vadovas(-ė)" siųsti : karjera@vilandra.lt arba faksu 2601828

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 17 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 17 d.

plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė, Lietuvos rinkoje dirbanti daugiau kaip 16 metų ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Durex, Johnson’s, Johnson’s Baby, Vileda, Haribo, Maoam, Similac, Abena, Bambo, O.B., Neutrogena, Scholl ir kt. plečia savo veiklą ir darbui Vilniuje ieško: