ASP.NET projektuotojas/programuotojas (-a) (darbui Vilniuje arba Kaune)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15763

Darbo skelbimo numeris

15763

Darbo aprašymas

Programinės įrangos kūrimas bei modifikavimas panaudojant ASP.NET karkasą.

Reikalavimai

·Bakalauro laipsnis informatikos srityje
·Geri informatikos pagrindai
·Programavimo ASP.NET patirtis
·Sistemų kūrimo naudojant Microsoft SQL Server ir/arba Oracle Database Server patirtis
·Orientacija į rezultatus

Privalumai:
·Patirtis naudojant XML, XSLT bei DHTML technologijas
·Darbo su Microsoft SharePoint technologijomis patirtis

Mes siūlome įdomų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve, kvalifikuotą mokymą, tobulėjimo galimybes ir patrauklų atlyginimą. Mūsų pasiūlymas – tai puiki galimybė dirbti kartu su vienais geriausių IT ekspertų, įgyti neįkainojamos patirties ir įnešti savo svarų indėlį įgyvendinant sudėtingus ir įdomius IT projektus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 10 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 17 d.

UAB “Informacinės technologijos” – laikoma vienu geriausių darbdavių Baltijos šalyse – plečia savo veiklą ir kviečia dirbti energingus, kūrybingus, nebijančius iššūkių bei siekiančius nuolat tobulėti šių sričių specialistus: