Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #22819

Atrankų grupės vadovas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbuotojų paieškos ir atrankos planavimas bei organizavimas.
Atrankų grupės veiklos strategijos kūrimas ir įgyvendinimas.
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Geras darbo rinkos žinojimas.
Puikūs darbo organizavimo ir bendravimo įgūdžiai.
Analitinis mąstymas ir kūrybiškumas.
Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
Vadovo darbo patirtis personalo paieškos ir atrankos srityje (privalumas).
Vairuotojo pažymėjimas.

atsakingą, dinamišką ir kūrybišką darbą šiuolaikinėje, besiplečiančioje tarptautinėje kompanijoje;
didėjantį, Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
galimybę kilti karjeros laiptais bei tobulintis seminaruose, kuriuos veda patyrę, rinkoje vertinami profesionalai.
Dirbantiems siūlome išskirtines nuolaidas „Senukų“ parduotuvėse.

Darbo skelbimo numeris
#22819
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!