Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #46738

Atrankų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Dirbdami pas mus Jūs...

  • Formuosite respondentų grupes kokybinių tyrimų diskusijoms pagal iš anksto apibrėžtus kriterijus;
  • Bendrausite su apklausų atlikėjais.

Reikalavimai

Ieškome žmogaus, kuris...

  • Mėgsta bendrauti ir gerai jaučia kitus žmones;
  • Turi daug įvairaus amžiaus draugų ir pažįstamų įvairiose gyvenimo srityse;
  • Turi optimistinį požiūrį į darbą ir gyvenimą;
  • Jaučia atsakomybę už visos komandos darbą ir serga dėl darbo rezultatų.

Įmonė siūlo

Mes siūlome...

  • Dinamišką ir kūrybišką atmosferą;
  • Energingą komandą, kuriai nieko nėra neįmanoma;
  • Lankstų darbo laiką

Papildoma informacija

Lauksime Jūsų registracijos ir gyvenimo aprašymo (CV) http://www.tns-gallup.lt/karjera iki 2008 05 06. Galime informuoti tik atrinktus kandidatus. Dėkojame už Jūsų supratimą.
Tel.: +370 5 210 66 00, URL: http://www.tns-gallup.lt.

Darbo skelbimo numeris
#46738
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!