Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #103210

Atsargų analitikas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

* Prekių likučių analizė ir kontrolė;
* Plonograminių produktų analizė;
* Įvairių ataskaitų teikimas įmonės vadovybei;
* Įmonės nurodymų formavimas, atlikimo kontrolė;
* Įmonės darbuotojų konsultavimas, atsakymai į vaistinių darbuotojų klausimus.

Reikalavimai

* Analogiško darbo patirtis arba finansų analitiko darbo patirtis (nemažiau nei 1 metai);
* Analitinis mąstymas;
* Labai geri exxel programos įgūdžiai;
* Darbo patirtis didelėje įmonėje (privalumas);
* Aukštasis išsilavinimas (universitetinis);
* Atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas, operatyvumas.

Mes siūlome darbo aplinką, kurioje vertinama: profesionalumas, komandinis darbas, paprastumas, aistra laimėti ir galimybė realizuoti save.

Darbo skelbimo numeris
#103210

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. balandžio 14 d.
Įvestas:
2011 m. kovo 14 d.

Vaistinių tinklo EUROVAISTINĖ– darbuotojus vienija bendras siekis padėti žmogui ir jam suteikti tik aukštos kokybės farmacines paslaugas Jei šis siekis artimas ir Jums, jei norite dirbti įdomų ir taip reikalingą darbą, jei norite realizuoti save, - prisijunkite prie gausaus UAB EUROVAISTINĖ kolektyvo. Šiuo metu mes ieškome:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!