Naujausi skelbimai

Atstovas Rygoje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70777

Darbo skelbimo numeris

70777

Darbo aprašymas

Filialo kūrimas;
Firmos atstovavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
3 metų darbo patirtis;
Anglų, rusų, lietuvių, latvių kalbų mokėjimas;
Kompiuterinis raštingumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas.

Papildoma informacija

CV siųsti el. paštu arunas@gatineau.lt su nuoroda "atstovas Rygoje".

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Latvija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. birželio 15 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 25 d.

Tai gydomosios medicinos ir dienos spa junginys, veikiantis su gydytojo priežiūra. Čia Jūsų grožiu, sveikata ir poilsiu rūpinsis kosmetologės ir aukštos kvalifikacijos, patyrusios, ne tik Lietuvoje gerai žinomos gydytojos, su kuriomis galite pasikonsultuoti (estetinės medicinos gydytoja, neurologės, homeopatės, dermatologė).

Estetinės medicinos srityje siūlome Restylane – hialurono rūgšties užpildus, Dysport – Botulino toksino injekcijas bei adatinę mezoterapiją. Platus aparatinės kosmetologijos pasirinkimas: radio bangos, intensyvios šviesos impulsai (fotoatjauninimas, fotoepiliacija, procedūros nuo odos pigmentacijos, „acne“ procedūros, kapiliarų šalinimo procedūros), dermabrazija, oksigenacija, neadatinė mezoterapija, elektrostimuliacija. Siūlome kosmetologines valomąsias, raminamąsias, drėkinamąsias, skaistinamąsias, maitinamąsias, balinamąsias, atjauninamąsias, stangrinamąsias, regenaruojamąsias veido ir kūno procedūros.

Mums patikėtas vienų garsiausių pasaulyje, drąsiai galima teigti – diktuojančių madas profesionalų tarpe, prancūziškos kosmetikos „Gatineau“, „Dr Renaud“, „Reference“, ispaniškos kosmetikos „Maystar“, „Oxynergy Paris“ bei vokiškos kosmetikos „Micro Cell“ atstovavimas Lietuvoje.