Naujausi skelbimai

Atstovas spaudai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160520

Darbo skelbimo numeris

160520

Darbo aprašymas

1. Renka, kuria ir kaupia rašytinę, vaizdinę, garsinę ar kitokią medžiagą, apie įmonės veiklą, atliekamus darbus, vykdomus projektus skaitmenina ir archyvuoja surinktą medžiagą;
2. rašo Įmonės metraštį;
3. rengia straipsnius ir pranešimus ir talpina juos Įmonės internetinėje svetainėje bei socialiniame tinklalapyje.
4. užmezga ryšius ir bendrauja su žiniasklaidos atstovais, suinteresuotomis institucijomis ir kitais asmenimis, operatyviai parengia ir perduoda jiems žinias apie visuomenei aktualią įmonės veiklą;
5. inicijuoja, planuoja ir rengia viešųjų ryšių akcijas, projektus ir strategines programas, susijusias su Įmonės įvaizdžio formavimu bei įmonės veiklos pristatymu viešojoje erdvėje;
6. planuoja ir rengia spaudos konferencijas žiniasklaidos atstovams ir kitiems suinteresuotiems asmenims;
7. dalyvauja kuriant Įmonės įvaizdį ir formuojant viešųjų ryšių politiką, rengia ir siūlo strategines komunikacijos ir viešųjų ryšių programas, originalias jų įgyvendinimo formas bei patrauklias turinio idėjas;
8. atsako į paklausimus raštu ir žodžiu (telefonu), teikia atsakymus į interneto svetainės lankytojų užduodamus klausimus;
9. teikia medžiagą žiniasklaidos atstovų rengiamiems straipsniams; inicijuoja straipsnius ar jų ciklus tradicinėse ar internetinėse informavimo priemonėse;
10. rengia ir platina informacinius pranešimus spaudai;
11. nuolat prižiūri ir atnaujina (ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį) Įmonės interneto svetainę, joje operatyviai (ne vėliau kaip kitą darbo dieną po įvykio) skelbia aktualią informaciją; stebi, kad ši informacija būtų tinkamai pateikiama; administruoja įmonės tinklalapį;
12. ieško informacinių rėmėjų Įmonės veiklos ar atskirų projektų viešinimui;
13. imasi priemonių informacijai, sudarančiai valstybinę, tarnybinę arba komercinę paslaptį, apsaugoti;
14. vykdo kitus darbus ar Įmonės direktoriaus nurodymus susijusius su Įmonės komunikacija ir viešaisiais ryšiais.

Reikalavimai

1. turėti aukštąjį arba jam prilyginamą išsilavinimą (pageidautina – komunikacijos, žurnalistikos, viešųjų ryšių) arba studijuoti aukštojoje mokymo įstaigoje;
2. puikiai mokėti lietuvių kalbą;
3. taisyklinga lietuvių kalba sklandžiai ir greitai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti raštvedybos taisykles ir gebėti jas taikyti praktikoje;
4. gebėti laisvai ir sklandžiai kalbėti viešai, turėti gerus komunikavimo ir derybų įgūdžius;
5. gebėti savarankiškai, operatyviai ir taisyklinga lietuvių kalba rengti tikslius informacinius pranešimus apie įvairius Įmonės projektus ir veiklą;
6. mokėti naudotis šiuolaikinėmis komunikacijos priemonėmis, informacinėmis technologijomis, gerai dirbti kompiuteriu su Microsoft Office programomis, vaizdo redagavimo programa, gebėti administruoti internetinę svetainę;
7. mokėti naudotis skaitmenine vaizdo ir garso technika;
8. gebėti savarankiškai valdyti, kaupti, apibendrinti, sisteminti ir analizuoti informacijos priemonėmis perduodamą bei kitokio pobūdžio informaciją; rengti tokios informacijos apžvalgas;
9. gebėti savarankiškai planuoti savo veiklą, būti iniciatyviam, tolerantiškam, objektyviam, komunikabiliam, darbščiam, kūrybingam, nekonfliktiškam, pagarbiam ir tvarkingam, kruopščiai ir atsakingai atlikti pavestą darbą;
10. žinoti Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymą, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus reglamentuojančius informacijos apdorojimą, saugojimą ir sklaidą, Įmonės vidaus darbo tvarką; taip pat turi būti susipažinęs su kitais teisės aktais tiek, kiek tai susiję su atliekamomis pareigomis
11. išmanyti:
11.1. ryšių su visuomene ir žiniasklaidos priemonėmis palaikymo formas ir būdus;
11.2. visuomeninio bendravimo etiką;
11.3. dalykinio susirašinėjimo (komunikavimo) taisykles.

nuolatinę darbo vietą, galimybę tobulėti, pusės etato užimtumą, lankstų darbo grafiką.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 1 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 21 d.
Atlyginimas:
1000 - 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Papildoma info apie atlyginimą:
suma nurodoma už 0,5 etato

VĮ Vilniaus pilių direkcija vykdo valstybinio užsakovo funkcijas ir atlieka statybų techninę priežiūrą.